Jak kameleon dopasowuje się do otoczenia zmieniając barwy, tak ja dostosowuję się do realiów każdego odwiedzanego zakątka świata. Lubię wyszukiwać ciekawe miejsca i poznawać ich prawdziwy klimat, a to jest możliwe właśnie dzięki wtopieniu się w nową rzeczywistość, poznanie ludzi, ich zwyczajów i otoczenia „będąc w środku” , a nie tylko przyglądając się z zewnątrz. Znajomość angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego umożliwia mi porozumienie się z większością mieszkańców Ziemi. Ogromną satysfakcję daje mi dzielenie się magią poznanych miejsc z ludźmi ciekawymi świata.

Moja przygoda z odkrywaniem świata zaczęła się w dzieciństwie. Miłość do wędrówek po Tatrach zaszczepili we mnie rodzice, którym odwdzięczałam się, wyszukując ciekawe miejsca do zwiedzania na wielokilometrowych trasach z rodzinnego Sopotu do Zakopanego. Chociaż szybko zaczęło mnie ciągnąć w świat, uwielbiam Polskę i chętnie odkrywam jej malownicze zakątki. Spośród wielu europejskich państw, które odwiedziłam, w niektórych miałam okazję zadomowić się na dłużej (studia w Holandii, wolontariat we Francji, praca w Anglii). Te doświadczenia pozwoliły mi się przekonać, że łatwo adaptuję się do życia w nowych warunkach i łatwo nawiązuje znajomości. Najlepiej czuję się w Hiszpanii, w której zadebiutowałam w roli pilota wycieczek.

Zafascynowała mnie Ameryka Łacińska. Zakochałam się w Kubie, na której spędziłam pół roku, eksplorując ojczyznę salsy, rumu i cygar, a potem pokazując jej magię zwiedzającym. Podróżowałam po Meksyku, który zachwycił mnie bogactwem kulturowym i piękną przyrodą. W Urugwaju podziwiałam ciekawą architekturę i przesympatycznych mieszkańców. Poznając Patagonię, dotarłam na koniec świata.

Eksplorowałam Maroko – kraj różnorodny pod każdym względem: przyrodniczym, architektonicznym, kulinarnym, etnicznym. Miałam okazję odkrywać jego uroki podczas zorganizowanej przez siebie wyprawy, a potem podróżowałam po tym kraju przez trzy miesiące z grupami turystów.

Tańczę salsę, lubię być w ruchu – moim żywiołem jest nieustanna zmiana. Mam ogromne szczęście, że udało mi się połączyć moją pasję z pracą – jako licencjonowany pilot wycieczek przybliżam licznym grupom eksplorowane wcześniej różne zakątki świata.

+48 507 785 602